Tartu Ehitusmess 2011

19.10.2011

OLYMPUS DIGITAL CAMERA13-15. oktoobril toimus Tartus iga-aastane Ehitusmess 2011, millel osales traditsiooniliselt ka Aeroc AS oma väljapanekuga. Tutvustasime kõigile huvilistele meie uuenenud tootevalikut, samuti plokkide paigaldusvõtteid ning paigalduseks ja kinnitamiseks vajalikke tööriistu ja abivahendeid.

Oktoobrikuust lisandus meie tootevalikusse uus plokk AEROC Universal, mis võimaldab laduda väga kiiresti ning soodsalt 200mm laiuseid, nii kandvaid kui ka mittekandvaid seinu. Messiboksis olid külastajatele tutvumiseks väljas kõik meie plokitooted, aga samuti kaks näidisseina, mis olid laotud AEROC Universal ja AEROC Classic plokkidest.

Ehitusmessi raames toimus 14. oktoobril Ehituskeskuse korraldatud seminar „Energiasäästlikud lahendused ehituses“ millel esines avaettekandega “Energiatõhus ehitamine, madalenergia- ja passiivmajad” Aeroci müügijuht Artur Froš. Teised esinejad olid firmadest Isover, Termex, Danfoss, samuti tutvustas ET Infokeskus juhendmaterjale energiasäästlike hoonete projekteerimiseks ja ehitamiseks.

Meie messiboksi külastas saate “Nurgakivi” võttegrupp. Tartu messiteemalist saadet, sh. ka paariminutilist Aeroci teemalõiku võite vaadata juba laupäeval 22. oktoobril kanalilt TV3. Pärast saate eetrisolekut on võimalik kordussaadet vaadata internetis aadressil http://tv3play.tv3.ee.

Pildigalerii AEROC messiboksist letad siit.
Tartu Ehitusmessi ametliku kodulehe aadress on http://www.tartunaitused.ee/ehitusmess/2011.