Ehitusmess Eesti Ehitab 2013

22.04.2013

eesti_ehitab_2013_11Aeroc Jämerä AS osales igakevadisel ehitusmessil Eesti Ehitab, mis sel aastal toimus 3-6 aprillini. Uudisena tutvustasime seekordsel messil meie mõlemat kaubamärki – nii AEROC ehitustooteid kui ka JÄMERÄ majaprojektide valikut. Huvilisi jätkus mõlemale poolele.

AEROC-i väljapanekuga tõime esile oma tervikliku tooteperekonna. Meil on valikus viie erineva retsepti järgi valmistatud konkreetsete kasutuskohtade jaoks ette nähtud plokitooted, mis ei erine omavahel mitte lihtsalt mõõtude poolest, vaid ka materjaliomaduste poolest. Näiteks pakub Aeroc ainsana Eesti turul eriti soojapidavast poorbetoonist valmistatud EcoTerm Plus plokke, millest ehitatud välisseinad ei vaja meie kliimas täiendavat soojustamist. EcoTerm Plus materjali soojapidavus on saavutatud tänu rohkele õhusisaldusele – plokkide tihedus on ainult 300 kg/m³. Materjali suletud poorides asuv seisev õhk tagabki EcoTerm Plus seinte unikaalse soojapidavuse. AEROC plokitoodete ülevaate leiate siit.
Lisaks laiale plokkide valikule pakume seinte ehitamiseks terasarmatuuriga kandvad sillused pikkusega kuni 6m.

JÄMERÄ projektivalikut ja üleni poorbetoonist ehitatud majakarbi eeliseid tutvustasime neile messikülastajatele, kellel on lähiajal plaanis endale uus kodu ehitada. Uhiuuest JÄMERÄ kataloogist leiab nii Eesti kui ka Soome arhitektide loomingut. Vahetult enne messi algust avasime JÄMERÄ uue kodulehe www.jämerä.ee, mille kaudu saab tutvuda JÄMERÄ tüüpprojektide täieneva valikuga.

Aeroci boksi külastas messi avapäeval TV3 Nurgakivi võttegrupp. 13. aprillil eetris olnud Aeroc Jämerä filmilõiku saate vaadata siit, kordussaadet saate tervikuna vaadata aadressil http://tv3play.tv3.ee/sisu/nurgakivi.

Pildigalerii messilt leiate siit.