Toetame

bauroc on algusaastatest saadik toetanud sporti ja noori lootustandvaid sportlasi. Usume aktiivsesse ja tervislikku eluviisi ja sellest on ka tingitud meie toetatavate spordiseltside ja sportlaste valik.

Mari ja Mark Suursalu

Mari ja Mark Suursalu on profigolfaritest õde-venda.mark_suursalu

mari_suursaluMari Suursalu kuulub profimängijate ridadesse juba aastast 2008 ja on sellest aastast Soome PGA liige.

Mark Suursalu siirdus amatööride seast profimängijate sekka möödunud aasta lõpus. Eesti Golfi Liit tunnistas Mark Suursalu 2010.a. võistlushooaja parimaks golfimängijaks meeste arvestuses.

Fotod: www.marisuursalu.com, www.soomre.com

Estonian Golf & Country Club

Estonian_Golf_&_Country_Club

Manniva külas Jõelähtmel asuv golfiväljak kuulub Euroopa 100 parema väljaku sekka. Jõelähtme Golfikeskusel on pakkuda mängijatele nii 9rajaline Stone Course kui ka 18rajaline Sea Course. Golfikeskuses on samuti kõrgel tasemel harjutusväljakud nii puttamiseks, chippamiseks kui ka bunkritest löögi harjutamiseks. Range’il on kohti kolmkümmend, neist seitse asuvad katuse all ja võimaldavad treenida ka vihmase ilmaga.

Estonian_Golf_&_Country_Club_logos

Foto: www.egcc.ee

Martin Reimi jalgpallikool

martin_reimi_jalgpallikoolMRJK on loodud 2007 aastal Tallinna külje alla Viimsisse, kus hetkel treenib juba 200 poissi ja tüdrukut, vanuses 4-16 eluaastat. Jalgpallikooli eesmärk on anda võimalus tegeleda spordiga – jalgpalliga, et hoida tervist, arendada end füüsiliselt ja samas sisustada ka vaba aega väljaspool kodu, kooli ning lasteaeda. Jalgpallikool viib oma litsentseeritud treeneritega läbi erialaseid treeninguid 2 – 5 korda nädalas, võtab osa Eesti Noorte Meistrivõistlustest ja osaleb ning ka korraldab jalgpalliturniire. Samas propageerib sporti noorte seas ja teeb teavitustööd alkoholi ning narkootikumide kahjulikusest.

Foto: www.mrjk.ee

Tallinna Jahtklubi

tallinna_jahtklubiTallinna Jahtklubi on Eesti üks vanimaid ja väärikamaid jahtklubisid. Jahtklubi osaleb aktiivselt Eesti võistluspurjetamise edendamisel ja korraldab juba kümme aastat Lohusalus peetavaid Tallinna Jahtklubi karikavõistlusi, mis on ühtlasi Eesti Karikavõistluste üheks etapiks ning vaieldamatult üks suuremaid purjeregatte Eestis.

Foto: www.tjk.ee

Rakvere Spordikeskus

rakvere_spordikeskusRakvere Spordikeskuse ja Rakvere Gümnaasiumi koolinoortest entusiastide ühistööna valmis 2012. aasta algul Rakvere staadioni juures kauaoodatud uisuplats, mis kannab selle rajamist toetanud ettevõtte järgi nime bauroci spordiplats. Lisaks talvistele uisu- ja hokirõõmudele saab bauroci spordiplatsil suveperioodil harrastada veel rannajalgpalli või -võrkpalli.

Foto: www.rakverespordikeskus.ee

Eesti Golfikool

eesti_golfikool_logoEesti Golfikool tegutseb Estonian Golf and Country Clubi territooriumil ja viib läbi erinevaid golfi koolituskursusi ning demoüritusi. Lisaks koolitusele pakub Golfikool veel ka golfikeppide parandamise teenust, gripivahetust, varustuse kohandamist vastavalt mängijale ( custom-fitting), Flightscope analüüsi ja muid golfiga seonduvaid teenuseid. Eesti Golfikooli tegevuste kohta loe lähemalt aadressil www.golfikool.ee.