BIM kataloog

Tutvustav video eesti keeles

Tutvustav video inglise keeles

AutoCad, Revit ja Archicad tarkvaradele mõeldud Bauroc ProdLib BIM kataloog on alla laaditav aadressilt: https://www.prodlib.com/library/download

Online BIM kataloog (Autocad, Revit ja ArhiCAD): https://www.prodlib.com/library/suppliers/Supplier_Bauroc/

bauroc BIM kataloogi lühiülevaade

 On-line digitaalses BIM tootekataloogis ProdLib on avalikustatud Bauroci enamlevinud seinakonstruktsioonid koos peamiste parameetritega, nagu näiteks tulepüsivuse ja heliisolatsiooni näitajad. Seinakonstruktsioonid on saadaval 3D tüübikirjeldustena / mudelitena nii Revit kui ka ArhiCAD formaadis. Samuti on seinakonstruktsioonid saadaval ka 2D joonistena AutoCAD DWG formaadis ja Adobe PDF formaadis. Lisaks võimaldab uudne BuildUp rakendus ka ise sobiv sein valmis konfigureerida ja teha pdf, dxf väljatrükk või sisestada uus sein otse Revit tarkvarasse. Samuti on võimalik töö salvestada ning hiljem jätkata sealt, kus pooleli jäite.

Kogu info on kättesaadav inglise, eesti ja soome keeles. Eestikeelsed Revit-formaadis seinakonstruktsioonide 3D tüübikirjeldused on kohandatud vastavaks RKAS nõuetele, sisaldades eestikeelseid RKAS parameetreid ning IFC ekspordi sätteid.

Projekteerijate töö lihtsustamiseks oleme sinna lisanud ka tüüpsõlmede joonised DWG ja PDF formaadis. Samuti leiab sealt bauroc plokkide tehniliste näitajate ülevaate ning PDF formaadis alla laetavad plokitoodete toimivusdeklaratsioonid (DoP).

ProdLib keskkonnas avalikustatud info on kasutajatele tasuta, aga nõutud on eelnev registreerimine.