Terviklahendus

Eramu terviklahendus on energiasäästlike, madalate küttekuludega kivimajade ehitussüsteem. bauroc tooteperekonda kuuluvad erineva kasutusotstarbe ja omadustega kergplokid, vaheseinaplaadid, U-plokid, sillused ja laepaneelid. Kõikide toodete mõõtmed on sellised, et neid oleks lihtne omavahel kokku sobitada ja ehitada kogu majakarp soojapidavast bauroc poorbetoonist.

Meie täiskivimaja tervikliku lahenduse ehitamiseks on: ECOTERM+ plokkidest ühekihiline välissein ilma täiendava soojustuskihita, CLASSIC või HARD plokkidest kandvad siseseinad ning ELEMENT vaheseinaplaatidest kerged vaheseinad, avade kohal bauroc SILLUSED ning vahelagi ja ka katuslagi bauroc LAEPANEELIDEST.

Kõikide bauroc toodete mõõtmed on sellised, et neid oleks lihtne omavahel kokku sobitada, see on nagu LEGO klotsidest mängumajade ehitamine. Maja kerkib kiiresti ning kõik sõlmed ja liitumised on lihtsad. Tänu sellele võime julgelt väita, et tulemuseks on kestev, turvaline ja energiasäästlik täiskivimaja.

 

1. välisseinad

2. sisemised kandvad seinad

3. vaheseinad

4. vahelaed

5. sillused

6. trepid

7. katuslaed

 

 

Poorbetoonil on esmaklassiline tulepüsivus, isegi võrreldes teiste ehitusplokkidega. Vaata tulepüsivuse andmeid siit… Bauroci poorbetoon on looduslik mineraalne allergeenideavaba ehitusmaterjal, mis ei sisalda ega erita kahjulikke aineid. Vaata emissiooniklassi M1 sertifikaati siit… Tänu kergele kaalule on vajalike toormaterjalide kogus väike ja Bauroci poorbetoontoodete keskkonnamõju (nn CO2 jalajälg) on umbes sama suur kui puidul! Täpsed keskkonnamõju andmed leiad EPD deklaratsioonidelt…

bauroc tooted sobivad energiatõhusate majade (madalenergia-, passiiv- ja ka liginullenergiamajade) ehitamiseks, sest nendes on ühendatud poorbetooni unikaalsed omadused nagu väga hea soojusisolatsioonivõime, soojuse akumulatsioonivõime ja õhupidavus. Küttekulude kokkuhoiule aitavad kaasa hoolikalt läbimõeldud ja praktikas järeleproovitud õhutihedad ja soojapidavad konstruktsioonisõlmed. bauroc toodetest maja on konstruktsioonilt lihtne, ehitamine on soodne ja selline maja sobib hästi meie põhjamaisesse kliimasse.

 

Vaata, kui lihtsalt kerkib maja bauroc terviklahendusena

(3 min 50 sek)

(1 min 06 sek)

Sõlmede näidised ja näidisprojektid

 

Näidissõlmed

Terviklahendusel põhinevad eramud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terviklahenduse referentsid