bauroc TERVIKLAHENDUS

bauroc tooteperekonda kuuluvad erineva kasutusots-tarbe ja omadustega kergplokid, vaheseinaplaadid, U-plokid, sillused ja laepaneelid. Kõikide toodete mõõtmed on sellised, et neid oleks lihtne omavahel kokku sobitada ja ehitada kogu majakarp soojapidavast bauroc poorbetoonist.

Meie terviklik lahendus eramu ehitamiseks on: ECOTERM+ plokkidest ühekihiline välissein ilma täiendava soojustuskihita, CLASSIC või HARD plokkidest kandvad siseseinad ning ELEMENT vaheseinaplaatidest kerged vaheseinad, avade kohal bauroc SILLUSED ning vahelagi ja ka katuslagi bauroc LAEPANEELIDEST.

Kõikide bauroc toodete mõõtmed on sellised, et neid oleks lihtne omavahel kokku sobitada, see on nagu LEGO klotsidest mängumajade ehitamine. Maja kerkib kiiresti ning kõik sõlmed ja liitumised on lihtsad. Tänu sellele võime julgelt väita, et tulemuseks on kestev, turvaline ja energiasäästlik kivimaja.

bauroc tooted sobivad energiatõhusate majade (madalenergia-, passiiv- ja ka liginullenergiamajade) ehitamiseks, sest nendes on ühendatud poorbetooni unikaalsed omadused nagu väga hea soojusisolatsioonivõime, soojuse akumulatsioonivõime ja õhupidavus. Küttekulude kokkuhoiule aitavad kaasa hoolikalt läbimõeldud ja praktikas järeleproovitud õhutihedad ja soojapidavad konstruktsioonisõlmed. bauroc toodetest maja on konstruktsioonilt lihtne, ehitamine on soodne ja selline maja sobib hästi meie põhjamaisesse kliimasse.

1. välisseinad

2. sisemised kandvad seinad

3. vaheseinad

4. vahelaed

5. sillused

6. trepid

7. katuslaed

 

Vaata, kui lihtsalt kerkib maja bauroc terviklahendusena

(3 min 50 sek)

(1 min 06 sek)

Sõlmede näidised ja näidisprojektid

https://bauroc.ee/projekteerijale/eramud/ – Näidissõlmed

www.jamera.ee – terviklahendusel põhinevad eramud

Terviklahenduse referentsid

https://bauroc.ee/infomaterjalid/madalenergiamaja-kuressaares/

https://bauroc.ee/reference/aeroc-madalenergiamaja-saaremaal/

https://bauroc.ee/reference/kortereramud-korvekulas-tartumaal/