bauroc poorbetooni omadused

Vett taluv

bauroc ei karda vett. Isegi täielikult läbivettinud plokkidel säilib kandevõime ja kuju, ainult värv muutub halliks. Pärast uuesti kuivamist taastub ka valge värv. bauroc poorbetooni veeimavus on madalam kui näiteks kergkruusaplokkidel.

 

Erinevate ehitusplokkide veeimavuse võrdluskatse

Ilmastikukindel4Ilmastikukindel

bauroc ECOTERM+ välissein tasandab järske välistemperatuuri kõikumisi, külmal talveööl on sellises majas hubaselt soe ning kuumal suvepäeval meeldivalt jahe. bauroc materjali suletud poorides, mille mõõdud on 0,5-2,0 mm, paiknev õhk tagab hea soojusisolatsiooni ja massiivne kivimaterjal tasandab temperatuurikõikumisi.

Tulepüsiv4Tulekindel

bauroc ei põle ning peab väga hästi vastu mitmeid tunde kõrge temperatuuri mõjule. bauroc poorbetoon kuulub tulekindlusklassi A1.

 

Niiskust tasandav

bauroc materjalil on sarnaselt saviga positiivne võime siduda õhuniiskust ja ning seetõttu tasandab bauroc tubast niiskusrežiimi.

 

Helipidav

bauroc materjali suletud pooridega struktuur ja poorbetooniliimiga õhutihedad vuugid annavad seinale hea mürakindluse.

 

Töödeldav4Lihtsalt töödeldav

bauroc on sama hästi töödeldav kui puit.

 

Loodussõbralik4Loodussõbralik

bauroc on ökoloogiline mineraalne materjal, mis ei sisalda ega erita mingeid kahjulikke aineid. “Hingav” ning soojust akumuleeriv bauroc ECOTERM+ välissein loob hoones tervisliku ja meeldiva mikrokliima, mis on võrreldav palkmaja omaga.

 

Elevant4Kerge kuid tugev

bauroc on kergeim ehituses kasutatav kivimaterjal, millel on piisav tugevus mitmekordsete hoonete kandeseinte ehitamiseks. bauroc toodete mahukaalu ning survetugevuse suhte näitajad esindavad maailma selle ala absoluutset tipptaset.

 

energiasäästEnergiasäästlik

ECOTERM+ 500 ja 375 plokkidest saab ehitada ühekihilise soojapidava välisseina, mis vastab karmistunud energiatõhususe nõuetele ja seda kõike ilma täiendava soojusisolatsioonita. Soojapidav ja energiasäästlik suletud pooridega õhutihe sein aitab hoida kokku küttekulusid.