Jämerä maja Sisu Hyvinkää elamumessil

17.07.2013

jamerasisu3d01Soome elamumess (asuntomessut) toimub igal aastal erinevas Soome linnas. Seekordne mess toimub Hyvnikääl, mis asub mööda Helsinki-Tampere kiirteed 60 km kaugusel Helsingist. Mess on avatud külastajatele 12. juulist kuni 11. augustini. Messil on avatud vaatamiseks sisustaud eramud, paarismajad ja ka korterid.

Aeroc Jämerä Oy osaleb messil majaga Sisu (messimaja number 28). Kogu maja keskpunktiks on kaitset ja tuulevaikust pakkuv aatriumi laadne siseõu, kus saab mõnusalt aega veeta ja õhtul vahetada muljeid päeval juhtunust. Aatrium tüüpi villa Sisu pakub häid võimalusi nii külaliste vastuvõtuks kui ka privaatses eraldatuses viibimiseks. Kogu. Elamine ja söömine ning saunaruumid on paigutatud eraldi majaosadesse. Väljast paistab maja lamekatusega, aga seinakonstruktsioonide taga on tegelikult kaldega katus ehk elutoas lagi, mis annab ruumile avarust. Sisu netopind on 154,0 m2. Majaprojektiga saad lähemalt tutvuda siit.

Maja omanikeks ei ole tavalised inimesed, tegemist on heavy-rock perekonnaga. Seetõttu on maja nii väljast kui ka seest viimistletud must-valgena rohkete heavy-rock stiilielementidega. Heavy-rock kitarristil on majas oma spetsiaalne stuudioruum, mille on kujundanud Soome menubändi Amorphis kitarrist Esa Holopainen ning kunstnikust abikaasa jaoks on loodud isiklik kusntiateljee. Tutvu messimaja sisevaadete pildigaleriiga siit.

Hyvinkää elamumess ja Jämerä messimaja Sisu leidsid hiljuti kajastamist Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse infoportaalis www.tradewithestonia.com.

Järgmistel kuupäevadel on Jämerä messimajas Sisu kohal lisaks soome Jämerä müügiesindajale ka eestipoolne esindaja, kes tutvustab messimaja ning samuti Jämerä projektivalikut ja Aeroci tooteid eesti külastajatele eesti keeles.
17.07 – 19.7 Herki Kerde
26-07 – 28.7 Andres Kalvik
2-08 – 4.8 Ülo Vaha