ROCLITE 200 – SOODNE HIND AASTARINGSELT!

Miks just ROCLITE 200?

ROCLITE 200 on klassikaline 200mm kergplokk, mis on mõeldud nii välis- kui siseseinte, nii kandvate kui mittekandvate seinte ehitamiseks. ROCLITE 200 on vähemalt 10% soodsama ruutmeetrihinnaga kui teised tänased turul olevad 200mm kergplokid.

Omadused ja paigaldustehnoloogia

ROCLITE 200 plokid on valmistatud poorbetoonist keskmise kuivtihedusega 400 kg/m³ ±50 kg/m³ ja survetugevusega 2,2 MPa.

Sarnaselt bauroc plokkidega saab ka ROCLITE 200 plokke paigaldada õhukese liimvuugiga ja armeerida Murfor armatuuriga. Samuti on lubatud ROCLITE 200 plokkide paigaldamine tavalise müürimördiga ja seina armeerimine bi-armatuuriga. Plokkide kulunorm liimiga ladumisel on 8,3 tk/m², mördiga ladumisel 7,9 tk/m². Vertikaalvuugi võib jätta tühjaks, st. et plokkide otstesse ei pea (aga võib) segu kandma.

ROCLITE 200 täpse tooteinfo leiad toote leheküljel

Vajad ROCLITE 200 hinnapakkumist?

  • Juhul kui tead täpselt vajalikke tootekoguseid, siis kõige kiirema hinnapakkumise saad meie lepingulistelt müügiesindajatelt. Teeme koostööd kõigi suuremate ehituspoodidega üle Eesti.
EHITUSKAUPLUSTE NIMEKIRI
  • Juhul kui vajad abi plokkidele täiendavalt vajalike lisatoodete (liim, armatuur Murfor) normijärgsete koguste juurde arvestamisel, siis saada meile hinnapäring läbi tootekoguste kalkulaatori. Vali menüüst ROCLITE 200 plokid ja märgi vajalik tootekogus ruutmeetrites. Kalkulaatoris pead lisaks soovitud tootekogusele valima ka ehituspoe, mille kaudu soovid hinnapakkumist saada. Täidetud vormi edastame teie valitud kaupluse esindajale, kes saadabki oodatud hinnapakkumise.
TOOTEKOGUSTE KALKULAATOR
  • Juhul kui ehitusplatsil jääb mõni alus puudu ja kohalikus ehituspoes ei ole ROCLITE 200 plokke kohe saadaval, siis kõige kiiremini saad tellida puuduvad alused läbi Bauroci e-poe
Telli E-POEST

 

Küsimuste korral võtke ühendust meie spetsialistidega.

Valige failid
.pdf, .dwg, .jpg, .jpeg, .png, .zip
0MB/15MB